0

Ciemna i matowa kuchenna kolorystyka

Czy ciemny, a wręcz czarny i mroczny wystrój wnętrza kuchennego może być dobrym pomysłem aranżacyjnym? Czerń jest elegancka i modna, ale dla wystroju kuchni wciąż wydaje się rozwiązaniem dość ekstrawaganckim. Tym niemniej, spoglądając na model kuchni marki ZAJC o nazwie Laboratorium, który w pełnej swej okazałości występuje w kolorze grafitowym i w matowej odsłonie, widzimy jak efektownie może to wyglądać.

Głębię koloru uwydatnia matowa lub półmatowa faktura lakieru, a najbardziej modne są odcienie niejednoznaczne, zmieniające tonację w zależności od natężenia światła i barwy wpadające w odcień gołębi lub antracytowy.

Taka kuchnia, jeśli jest otwarta na salon, idealnie wpisuje się w aranżację całego wnętrza. Jej formę można jeszcze bardziej wydobyć i podkreślić, przy zastosowaniu ledowego oświetlenia, jak również doskonale komponujących się z ciemnymi kolorami zielonych roślin. Także dodatki z surowego drewna czy ceramiki będą odpowiednio kontrastowały z czernią i stanowiły ciekawy motyw.

29559759912

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.