0

Podłoga i lita deska dębowa od VOX

Marka VOX zaprezentowała nową kolekcję desek podłogowych, które z powodzeniem można wykorzystać do aranżacji wnętrz w stylu skandynawskim.

Maloren – to deska o szlachetnym wyglądzie, z widocznymi oryginalnymi słojami drewna i sękami. Jej proces technologiczny gwarantuje uzyskanie trójwymiarowej faktury, postarzającej ją, ciekawej kolorystyki drewna, wydobycia jego naturalnych walorów, a także zabezpieczenie powierzchni w obliczu codziennego użytkowania.

Podłoga ma konstrukcję 1-lamelową, dzięki czemu wspaniale wygląda nawet w obszernych wnętrzach. Deski występują w długości od 35 do 120 centymetrów, przy szerokości 12 centymetrów.

Deski pokryto półmatowym lakierem o delikatnej, białej nucie, co sprawiło, że znakomicie nadają się do skandynawskiej stylistyki. Warto podkreślić ich trwałość i solidność wykonania, przy całkowitej grubości deski – 16 mm aż 7 mm stanowi wierzchnia warstwa użytkowa. Oznacza to, że jeśli nasza podłoga będzie wymagać odnowienia, to z łatwością wykonamy jej cyklinowanie i lakierowanie.

1323019142

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.