0

Śnieżnobiały spiek kwarcowy od Laminam

Spiek kwarcowy jest coraz bardziej popularnym materiałem wykończeniowym w aranżacji wnętrz, chętnie stosowanym np. do wykonywania blatów kuchennych czy powierzchni stołów.

Spiek Tinta Unita Bianco Assoluto wyróżnia się śnieżnobiałą, ponadczasową barwą, która może wkomponować się w wiele modnych aranżacji. W połączeniu z naturalnym i żywicznym drewnem stworzy prawdziwą, iście skandynawską przestrzeń, natomiast w połączeniu z odważnym różem, fioletem czy turkusem, a także z mieniącym się srebrem, bądź złotem, sprawdzi się w stylizacji glamour.

Czym jest spiek kwarcowy? To materiał w pełni naturalny, składający się ze sprasowanego kwarcu i skał granitowych, poddawany wysokiej temperaturze, dzięki czemu staje się wyjątkowo odporny i twardy, niczym naturalny kamień. Wytrzymuje promieniowanie UV, graffiti i środki chemiczne, do tego jest niepalny i mrozoodporny, nie ulega też działaniom mechanicznym, nie straszne mu głębokie ścieranie i wszelkie zarysowania.

Spiek Tinta Unita Bianco Assoluto firmy Laminam jest produkowany w postaci dwóch rodzajów powierzchni płyt – satynowej i polerowanej, o wymiarach 324 cm x 162 cm i grubości 12 i 5 mm. Płyty te cechuje proekologiczny charakter, jako że nie emitują żadnych substancji do środowiska i mogą być łatwo poddane procesowi recyklingu. Producent udziela na nie aż 25-letniej gwarancji.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.