0

Armatura w kolorze bieli

Gdy urządzamy łazienki w kolorze czystej bieli bardzo często poszukujemy dodatkowych detali, w celu uzupełnienia aranżacji. W tym momencie pojawia się problem, jako że wybór takich elementów, jak armatura w kolorze bieli jest dość skromny na polskim rynku. Wychodząc naprzeciw coraz większym potrzebom klientów, firma Laveo stworzyła kompromis na rzecz koloru bieli. Baterie biało-chromowe, które będą świetnym dopełnieniem zarówno aranżacji łazienki w czystej bieli jak też biało-czarnych albo piaskowo-beżowych projektów łazienek. Jest to mianowicie seria łazienkowa Raila.

Serię Raila tworzą cztery baterie, które są przeznaczone do łazienek: bateria wannowa, natryskowa i dwie baterie umywalkowe. Obie baterie umywalkowe – nablatowa oraz naumywalkowa posiadają dodatkowo korki klik-klak, które wystarczy zamknąć oraz otworzyć naciskając palcem. Baterie Raila mają nowoczesny, a także ciekawy design i bardzo wysoką jakość wykonania. Wyposażono je w wysokiej klasy głowice, a także napowietrzacze wody.

Baterie Raila Laveo posiadają 8 lat gwarancji, a można je nabyć w wybranych salonach wyposażenia łazienek i z sieci marketów Castorama.

 

łazienka2

łazienka3

łazienka4

łazienka5

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.