0

Łazienkowe systemy podtynkowe od Ferro

Systemy podtynkowe instalowane w łazience sprawiają, że wszelkie mechanizmy urządzeń ukryte są w ścianie. Jest to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie, które doskonale pasuje do wszystkich stylów aranżacji – od minimalistycznego, przez klasyczny, nowoczesny, industrialny, rustykalny, aż po wytworne stylizacje pełne przepychu.

Armatura od Ferro nie tylko jest dostosowana do tego typu instalacji, ale wyznacza w nich nowe standardy funkcjonalności. Deszczownia Rotondo 8, prezentująca się niczym ozdobny kinkiet, bateria natryskowa Algeo, przyłącze kątowe, czy rączka Dritto, posiadają szereg użytecznych możliwości. Deszczownia może nas uraczyć kąpielą w strugach deszczu lub odprężającym słabszym prysznicem, bateria natryskowa ma wygodną płaską rączkę i dwufunkcyjny przełącznik, a wszystkie elementy są wyposażone w system łatwego usuwania kamienia wapiennego easy clean. Armatura pokryta została elegancką powłoką chromową.

Ciekawym rozwiązaniem jest również odpływ liniowy, który pozwala na rezygnację z tradycyjnego głębokiego brodzika, a nawet z kabiny, można ją wówczas ograniczyć do jednej czy dwóch szklanych tafli, odgradzających prysznic od reszty pomieszczenia. W takim przypadku jedynym widocznym elementem odpływu jest ozdobna listwa. Odpływy od Ferro są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ręcznie szlifowanej i polerowanej, mają regulowane nóżki, pozwalające na wypoziomowanie oraz kołnierze hydroizolacyjne chroniące przed zalaniem. Co więcej wszystkie odpływy wyposażone są w syfony, których przepustowość wynosi nawet do 54l/min.

04885296241

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.