0

Baterie od Deante

Storczyki to kwiaty o wyrafinowanej urodzie, które zachwycają delikatnością oraz dodają wnętrzu uroku. Firma Deante, wzbogacając swoją linię baterii łazienkowych, noszącą nazwę od tych kwiatów, daje klientom możliwość udekorowania swoich pomieszczeń trzema nowymi modelami.

Storczyk składa się z dużej liczby drobnych kwiatów, które zebrane w kształtny kłos, tworzą piękną całość. Podobnie jest z kolekcją marki Deante, bowiem jej poszczególne elementy składają się na pełny i urokliwy obraz. Do tej pory serię tworzyły baterie: zlewozmywakowa, umywalkowa, bidetowa, wannowa ścienna oraz natryskowa, słuchawki i zestaw prysznicowy. Najnowsze propozycje Storczyków prezentują dwa modele natryskowe podtynkowe – jeden z przełącznikiem natrysku, drugi bez niego oraz 3-otworowa bateria wannowa. Możliwość szerszego wyboru spośród tych produktów jest odpowiedzią firmy na niesłabnące zainteresowanie klientów tą serią.

Nowe modele nadal wpisują się w kubistyczną stylistykę i estetykę linii, którą można określić mianem niezwykle oryginalnej. Charakterystycznie ukształtowane kąty, wyraźnie nakreślone płaszczyzny, a także precyzyjnie wycięte detale niezmiennie pozostają znakiem rozpoznawczym całej serii. Jest nim przede wszystkim nadająca lekkości całej bryle baterii dźwignia, wyróżniająca się wycięciem. Dzięki niej Storczyka można odróżnić od innych baterii łazienkowych i rozpoznać w każdym wnętrzu, a jej charakterystyczny kształt znacząco wpływa na łatwość korzystania z tego produktu. Tak wyciętą dźwignię można pewnie i mocno złapać również mokrymi dłońmi. Nowości od Deante są niezmiennie wytwarzane z wysokiej klasy materiałów. Wszystkie Storczyki są wyposażone w 35-milimetrową głowicę ceramiczną, zostały także objęte 7-letnią gwarancją producenta.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.