0

Dozowniki na mydło od Ferro

W dzisiejszych czasach życie nabiera coraz większego tempa, a każdy element wyposażenia mieszkania powinien być praktyczny i w sposób widoczny ułatwiać codzienne funkcjonowanie.

Szczególnie w takim pomieszczeniu jak łazienka, z której korzystamy rano i wieczorem, zaś niektórzy z nas pracujący w domach znacznie częściej, warto zadbać o odpowiednie elementy wyposażenia, praktyczne i  eleganckie zarazem. Jednym z takich elementów są dozowniki na mydło, niejednokrotnie zastępujące nam mydelniczki, bądź też pojawiające się obok nich. Te użyteczne łazienkowe akcesoria pozwalają na higieniczny i wygodny sposób mycia rąk, chroniąc również umywalki przed zabrudzeniem. Mydło nie spływa po ceramice, nie jest też narażone na ześlizgnięcie się na podłogę.

Dozowniki na mydło występują w dwóch wersjach: stojącej oraz ściennej. Najczęściej, jak to ma miejsce w przypadku dozowników firmy Ferro, należą one do kolekcji charakteryzującej się określonym motywem wzorniczym, umożliwia to wyposażenie wnętrza w dodatkowe elementy z tej samej serii.

W ofercie znajdziemy dozownik bambusowy, który należy do dziesięcioelementowej linii akcesoriów z drewna bambusowego, odznaczającego się trwałością i odpornością na wilgoć. Cała linia urzeka prostotą formy, a także ciepłą kolorystyką, pasuje do różnych stylów aranżacji. Dozowniki Audrey i Grace, czy pozostałe akcesoria z obu kolekcji doskonale zaprezentują się we wnętrzach klasycznych.

33-elementowa linia akcesoriów Novatorre 1 to atrakcyjna propozycja nawet dla bardzo dużej łazienki, czy też pokoju kąpielowego. Znajdziemy w niej wyjątkowo eleganckie dozowniki: ścienny oraz stojący o łagodnie zaoblonych kształtach, połączone z błyszczącą chromowaną powłoką. Na szczególną uwagę zasługuje też dozownik na mydło z kolekcji Novatorre 3 o bardzo ciekawej formie w kształcie sopla lodu z piaskowanego szkła i mosiądzu pokrytego chromem.

W nowoczesnej i eleganckiej łazience świetnie zaprezentuje się dozownik należący do linii Novatorre 9, w której dominują elementy kwadratu oraz prostokąta. Interesującą propozycją jest też dozownik z kolekcji Novatorre 10 o oryginalnym designie z motywem elipsy w wykończeniach uchwytów oraz elementach montażowych.

Funkcjonalne i eleganckie dozowniki na mydło nie muszą zastępować tradycyjnych mydelniczek. Natomiast pomagają w utrzymaniu codziennej higieny. Wspólnie z pozostałymi akcesoriami łazienkowymi, należącymi do danej kolekcji są doskonałą ozdobą współczesnych łazienek.

 

dozownik na mydło3

dozownik na mydło2

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.