0

Dozowniki na mydło od Ferro

W dzisiejszych czasach życie nabiera coraz większego tempa, a każdy element wyposażenia mieszkania powinien być praktyczny i w sposób widoczny ułatwiać codzienne funkcjonowanie.

Szczególnie w takim pomieszczeniu jak łazienka, z której korzystamy rano i wieczorem, zaś niektórzy z nas pracujący w domach znacznie częściej, warto zadbać o odpowiednie elementy wyposażenia, praktyczne i  eleganckie zarazem. Jednym z takich elementów są dozowniki na mydło, niejednokrotnie zastępujące nam mydelniczki, bądź też pojawiające się obok nich. Te użyteczne łazienkowe akcesoria pozwalają na higieniczny i wygodny sposób mycia rąk, chroniąc również umywalki przed zabrudzeniem. Mydło nie spływa po ceramice, nie jest też narażone na ześlizgnięcie się na podłogę.

Dozowniki na mydło występują w dwóch wersjach: stojącej oraz ściennej. Najczęściej, jak to ma miejsce w przypadku dozowników firmy Ferro, należą one do kolekcji charakteryzującej się określonym motywem wzorniczym, umożliwia to wyposażenie wnętrza w dodatkowe elementy z tej samej serii.

W ofercie znajdziemy dozownik bambusowy, który należy do dziesięcioelementowej linii akcesoriów z drewna bambusowego, odznaczającego się trwałością i odpornością na wilgoć. Cała linia urzeka prostotą formy, a także ciepłą kolorystyką, pasuje do różnych stylów aranżacji. Dozowniki Audrey i Grace, czy pozostałe akcesoria z obu kolekcji doskonale zaprezentują się we wnętrzach klasycznych.

33-elementowa linia akcesoriów Novatorre 1 to atrakcyjna propozycja nawet dla bardzo dużej łazienki, czy też pokoju kąpielowego. Znajdziemy w niej wyjątkowo eleganckie dozowniki: ścienny oraz stojący o łagodnie zaoblonych kształtach, połączone z błyszczącą chromowaną powłoką. Na szczególną uwagę zasługuje też dozownik na mydło z kolekcji Novatorre 3 o bardzo ciekawej formie w kształcie sopla lodu z piaskowanego szkła i mosiądzu pokrytego chromem.

W nowoczesnej i eleganckiej łazience świetnie zaprezentuje się dozownik należący do linii Novatorre 9, w której dominują elementy kwadratu oraz prostokąta. Interesującą propozycją jest też dozownik z kolekcji Novatorre 10 o oryginalnym designie z motywem elipsy w wykończeniach uchwytów oraz elementach montażowych.

Funkcjonalne i eleganckie dozowniki na mydło nie muszą zastępować tradycyjnych mydelniczek. Natomiast pomagają w utrzymaniu codziennej higieny. Wspólnie z pozostałymi akcesoriami łazienkowymi, należącymi do danej kolekcji są doskonałą ozdobą współczesnych łazienek.

 

dozownik na mydło3

dozownik na mydło2

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *