0

Motywy kwiatowe we wnętrzach mieszkalnych

Motywy kwiatowe w dekoracjach wnętrz są coraz bardziej popularne. Dzięki nim nasze mieszkania zyskują więcej ciepła, koloru i pozytywnej energii, która dodaje nam sił każdego dnia.

Botaniczne wzory możemy zastosować w szeregu materiałów, takich jak: tapety, tkaniny, także te obiciowe, czy wykładziny albo w abażurach lamp. Świetnie będą odnajdywały się w stylu boho, romantycznym, rustykalnym, vintage, glamour, czy nawet industrialnym i miejskim. Wystarczy jedna ściana czy kwiatowa sofa do spółki z zasłonkami i nasze wnętrze nabiera zupełnie innego kolorytu. A jeśli połączymy przy tym z pozoru niedopasowane do siebie wzory, to tym lepiej, byle dobrze komponowały się ze sobą kolorystycznie. Można również stosować zabieg, polegający na powtarzaniu się różnych kolorów w tej samej tonacji barwnej i uzupełnianiu się ich.

Aranżowane w ten sposób wnętrza są śmiałe, pełne ekspresji i od razu przykuwają wzrok. Na pewno natychmiast zwrócą na siebie uwagę naszych gości. My zaś będziemy się czuli z nimi niczym w bajce.

091384051212

0913840512

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.