0

Nowoczesne krzesło do mieszkań i do biur

Hiszpańska marka Ondaretta zaprezentowała swoje nowe siedzisko do przestrzeni biurowych i mieszkalnych. BAI jest ergonomiczne, estetyczne i funkcjonalne, zapewnia wygodę nawet przy długotrwałym siedzeniu na nim.

Konstrukcja BAI oparta jest na płozach, stelażu czteroramiennym na smukłych nóżkach lub podstawie obrotowej pięcioramiennej jezdnej. Siedzisko o kubełkowej formie jest wykonane z tworzywa, a możemy je ubrać w tkaninę lub ekoskórę. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych, modele w kolorze naturalnego drewna, białe i czarne, a także w kolorystyce pełnej ekspresji i ferii ciepłych barw. We wnętrzach mieszkalnych BAI może być w modnym kolorze różu, ale też w łososiowym, miętowym, granatowym czy bordowym.

BAI występujące w wersji fotela obrotowego stanowi doskonałą propozycję dla biur. Odpowiednio wyprofilowane oparcie, które dba o nasze plecy, daje pełne wsparcie kręgosłupowi. BAI zapewnia dobre samopoczucie, zaś dzięki wyjątkowo dużemu, okrągłemu siedzisku umożliwia wygodne, nawet wielogodzinne siedzenie przy biurku.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *