0

Nowoczesne krzesło do mieszkań i do biur

Hiszpańska marka Ondaretta zaprezentowała swoje nowe siedzisko do przestrzeni biurowych i mieszkalnych. BAI jest ergonomiczne, estetyczne i funkcjonalne, zapewnia wygodę nawet przy długotrwałym siedzeniu na nim.

Konstrukcja BAI oparta jest na płozach, stelażu czteroramiennym na smukłych nóżkach lub podstawie obrotowej pięcioramiennej jezdnej. Siedzisko o kubełkowej formie jest wykonane z tworzywa, a możemy je ubrać w tkaninę lub ekoskórę. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych, modele w kolorze naturalnego drewna, białe i czarne, a także w kolorystyce pełnej ekspresji i ferii ciepłych barw. We wnętrzach mieszkalnych BAI może być w modnym kolorze różu, ale też w łososiowym, miętowym, granatowym czy bordowym.

BAI występujące w wersji fotela obrotowego stanowi doskonałą propozycję dla biur. Odpowiednio wyprofilowane oparcie, które dba o nasze plecy, daje pełne wsparcie kręgosłupowi. BAI zapewnia dobre samopoczucie, zaś dzięki wyjątkowo dużemu, okrągłemu siedzisku umożliwia wygodne, nawet wielogodzinne siedzenie przy biurku.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.