0

Meble w duchu industrialnym od SEART

Meble, których możemy użyć do industrialnej stylizacji wnętrza, powinny być surowe, lekko zużyte i zachwycać połączeniem nowoczesności ze starością. Takie właśnie są kolekcje mebli OLD i Madison marki SEART.

Meble od SEART charakteryzują się designerskim wykonaniem, włączając w to odpowiednie zabiegi postarzające, czy wyszukane stylizacje na rzadko spotykane już dziś przedmioty. Przykładowo, linia mebli OLD przypomina wyposażenie starych warsztatów czy fabryk. Stalowa konstrukcja mebli została celowo pomalowana wieloma warstwami lakieru, aby złuszczał się on i imitował naturalny proces starzenia się. Z kolei drewniane fragmenty mebli są „upiększone” licznymi pęknięciami, przebarwieniami czy wgnieceniami, które mają świadczyć o długotrwałym użytkowaniu mebla.

Meble industrialne to też umiejętne połączenie drewna z surowym metalem. Egzotyczne drewno nadaje meblom ekskluzywnego zabarwienia, zaś metal przypomina o ich chłodnym rodowodzie. Meble te można zaaranżować łącznie z oświetleniem, które również należy do kolekcji.

291758121

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.