0

Kompleksowe centrum gotowania Panorama

Kompleksowe centrum gotowania to przystań dla naszych kuchennych rewolucji. Eleganckie wzornictwo sprawi, że będzie prawdziwą ozdobą każdego salonu. Natomiast zastosowane technologie smart stworzą funkcjonalną przestrzeń.

Belgijska marka Novy stworzyła Panoramę z uwzględnieniem wszelkich nowoczesnych rozwiązań, takich jak: okap typu downdraft z opcją regulacji wysokości wieży wentylacyjnej, możliwość montażu szuflad bezpośrednio pod płytą grzejną, czy innowacyjna płyta indukcyjna z kontrolą dotykową i programatorem. Zoptymalizowana odległość wieży wentylacyjnej od strefy grzewczej, czy możliwość regulacji wysokości wpływają na to, że przepływające opary stawiają mniejszy opór, wpływa to na obniżenie poziomu hałasu i podniesienie efektywności energetycznej. Płyta indukcyjna Panoramy oferuje 3 funkcje podgrzewania, Stop & Go, grill i szereg zabezpieczeń. Zapewnia to ogromną elastyczność i szereg udogodnień podczas gotowania. Niebagatelne znaczenie ma również wykorzystanie miejsca pod płytą grzejną, tak cennego w każdej kuchni.

Panorama jest zaprojektowana w minimalistycznym stylu, łączy eleganckie wykończenie w czarnym szkle z drewnianym dekorem. Doskonale sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych i oszczędnych.

391327516212

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.